1. Dziś Uroczystość Trójcy św.

2. Próba sypania kwiatków we wtorek po Mszy wieczorem. Zapraszam dziewczynki z kl. 3, 2 oraz młodsze.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

4. W najbliższy czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. o godz. 7.oo, 9.3o i 11.3o Procesja do czterech ołtarzy przejdzie wokół Rynku po Mszy o 11.3o. Bardzo proszę, by na procesję poszły wszystkie obrazy oraz feretrony. Procesja Bożego Ciała jest zawsze wizytówką Parafii. Nie ma Mszy po południu oraz w kaplicach.

5. Procesje eucharystyczne wokół naszego kościoła będą się odbywały codziennie wieczorem przez całą Oktawę Bożego Ciała.

6. Nabożeństwa majowe w niedzielę po Mszy o 11.3o, w tygodniu po Mszy o 17.oo.

7. Ks. Mariusz prosi młodzież, która wybiera się do Krakowa na ŚDM o pilny kontakt.

8. Zapraszamy wszystkich na „Sarmacką wiosnę w Mokobodach”. Piątek – 20.3o przemarsz z pochodniami, w sobotę – od 12.oo pokazy dla dzieci (szkółka strzelecka, szermierka, strzelanie z broni palnej, bitwa…). W piątek, sobotę i niedzielę nie będzie przejścia przez łąkę.

9. Zapowiedzi:
– Daniel Fałdowski, kawaler, zam. Mokobody i Marta Strzyżewska, panna, zam. Krzywda, par. Radoryż Kośc. – zap.3
– Mieczysław Edward Kmiołek, kawaler, zam. Legionowo, par. Chotomów i Karolina Zaliwska, panna, zam. Skupie – zap. 3
– Damian Kopeć, kawaler, zam. Świniary i Beata Wójcik, panna, zam. Biardy, par. Przem. Pańskiego w Łukowie – zap. 3
– Mateusz Żurawicki, kawaler, zam. Mokobody i Katarzyna Mątewka, panna, zam. Wola Suchożebrska – zap. 3

10. Spotkania w tym tygodniu:
– wtorek, godz. 19.3o, Diakonia liturgiczna – środa, godz. 19.3o, Krąg biblijny – piątek, godz. 19.3o, KSM