Ogłoszenia duszpasterskie XX Niedziela Zwykła – 18.08.2019r

1. W poniedziałek, 26 sierpnia, uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.

Msze św. o godz. 7.00 w Mokobodach i 11.00 w Budziszynie.

1. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy św. o godz. 11.00 w Budziszynie.
  2. W sobotę, 31 sierpnia, Pielgrzymka Żywego Różańca do Leśnej Podlaskiej. Organizujemy wyjazd autokarem, prosimy o zgłaszanie się chętne osoby.
  3. W sobotę o godz. 21.00 z Katedry Siedleckiej wyruszy Piesza Pielgrzymka do naszego Sanktuarium. Msza św. z udziałem pielgrzymów o godz. 3.30.
  4. W przyszłą niedzielę, 1 września, Dożynki Gminno – Parafialne, będziemy dziękować Panu Bogu za tegoroczne plony i zbiory.

O godz, 11.30 Msza św dziękczynna. a następnie dożynkowe spotkanie z licznymi atrakcjami na terenach zielonych za kościołem.

Nie będzie Mszy św. o godz. 16.00.

1. Podczas Dożynek prowadzona będzie akcja charytatywna „Podziel się swoim sercem z Natalką”.

Natalka przyszła na świat obciążona chorobą zwaną sztywnością stawów. aby mogło chodzić musi przejść wiele operacji ortopedycznych, rehabilitację i kosztowne specjalistyczne leczenie. Włączając się w akcję pomożemy Natalce stanąć na nogi.

1. Echo Katolickie
  2. Do zawarcia Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

– Marcin Sopeła, par. Rozbity Kamień i Katarzyna Popowska, par. tut. zap. 3;

– Jacek Jan Horabik, par. tut. i Aleksandra Noszczak, par. św. Józefa w Siedlcach, zap. 3;

– Kamil Borkowski, par. Zbuczyn i Karolina Skup, par. tut. zap. 3;

– Piotr Żurawicki, par. tut. i Magdalena Kalicka, par. Suchożebry, zap. 2;

– Łukasz Gołoś, par. tut. i Marlena Zemło, par Wołyńce, zap. 2;

– Łukasz Zabielski, par. MB Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim i Monika Piotrowska, par tut. zap. 1;

– Maciej Rawa, par. tut. i Wiktoria Patoleta, par. tut. zap 1;