Ogłoszenia parafialne 12.03.2023

Ogłoszenia parafialne  12.03.2023.

1. Dzisiaj po Mszy o 11.30 spotkanie dla dzieci z kl. III razem z rodzicami  – przygotowanie do I Komunii św.
2. We wtorek o godz. 19.30 spotkanie Kręgu Biblijnego.
3. Droga Krzyżowa w najbliższy piątek o godz. 17.30.
4. Kandydaci do bierzmowania uczestniczą w codziennej nowennie do Ducha św. na Mszy o godz. 17.00.  W piątek zaś po Mszy o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne przed bierzmowaniem.
5. Rekolekcje Wielkopostne:  Piątek / 17 marca / i Sobota /18 marca / –     Msze św. o 9.30 ,  11.00  i  18.00

Osiny Dolne piątek godz. 16.00

Świniary  –      sobota godz. 16.00

Księżopole  sobota godz. 15.00

Niedziela / 19 marca /  – jak w każdą niedzielę.

Spowiedź w piątek i sobotę rozpoczynać się będzie 15 min. przed każdą Mszą św. Rekolekcjom będzie przewodniczył ks. Maciej Majek ojciec duchowny WSD. Ks. Maciej bardzo prosi abyśmy przybyli do kościoła    15 minut przed każdą Mszą, gdyż będzie przygotowanie do spowiedzi.

6. Od dzisiejszej niedzieli rozprowadzamy baranki wielkanocne z czekolady po 10 zł. , paschaliki po 20 zł. i świece „piramidki ‘’ po 30 zł.  – dochód jest przeznaczony na Caritas.
7. W przyszłą niedzielę /19 marca /po Mszy o 9.30  i  11.30 przed kościołem odbędzie się kiermasz Caritas i Warsztatów Terapii Zajęciowej z Kisielan. Będzie można nabyć ozdoby wielkanocne – stroiki i palmy wykonane przez osoby niepełnosprawne. Serdecznie zapraszamy.
8. GOK , Gminna Biblioteka i Autorzy książki zapraszają na spotkanie, na którym odbędzie się promocja książki o czterech miejscowościach: Zaliwu Piegawkach , Zaliwiu Szpinkach, Zaliwiu Brzozówce i Ostaszewiźnie pt. Nasze Zaliwia. Spotkanie będzie za dwa tygodnie w niedzielę 26 marca    o godz. 17.00 w sali OSP w Mokobodach.
9. W Echu Katolickim polecamy artykuły: oznaczeniu sakramentu pokuty i relacja z kongresu różańcowego w Radzyniu Podl.
10. Za śp. Henrykę Bielecką z Mokobód. Wieczny odpoczynek…
11. Dzisiaj o 21.00 przy pomniku św. Jana Pawła II wspólna modlitwa różańcowa. Serdecznie zapraszamy. Możemy zabrać lampiony.