OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI Niedziela Wielkanocy – 09.05.2021r.OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI Niedziela Wielkanocy – 09.05.2021r.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Dzisiaj w naszej parafii uroczystość I Komunii Świętej. Dziękujemy rodzicom i pani katechetce Barbarze Grzybowskiej za trud włożony w przygotowanie dzieci. Dziękujemy pani organistce Annie Wilińskiej, oraz scholi i panu Markowi Sobeckiemu za przygotowanie śpiewu, a także panu kościelnemu Zbigniewowi Barczakowi i paniom z diakoni liturgicznej za wszelką pomoc. Dziękujemy rodzicom za porządki w kościele i na placu, oraz za dar ołtarza – sfinansowanie renowacji zabytkowej monstrancji i kielichów mszalnych.

Przez najbliższe dni, podczas Mszy św. o godz. 18.00, dzieci wraz z najbliższymi będą przeżywały „biały tydzień”. Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania.

Dzisiaj w Parczewie Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin. Wydarzenie transmitowane przez KRP i diecezjalną telewizję internetową FARO TV.

Nabożeństwa Majowe z litanią loretańską w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, w niedziele po Mszy św. o godz. 9.30. Szczególne zaproszenie kierujemy do dzieci i do kandydatów do bierzmowania.

We wtorek, o godz. 19.30 spotkanie KRĘGU BIBLIJNEGO (spotkanie na plebani)

W środę o godz. 18.00 Nabożeństwo do Matki Bożej Budzieszyńskiej.

W czwartek, 13 maja, wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej i kolejna rocznica zamachu na Jana Pawła II w 1981 r. O godz. 18.00, spotkanie wszystkich ministrantów.

W piątek przypada święto św. Macieja Apostoła. Tego dnia rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Módlmy się, by w każdym z nas Bóg odnowił dary i charyzmaty.Po Mszy św. o godz. 18.00 i Nabożeństwie Majowym, zapraszamy na wielkanocne nabożeństwo DROGI ŚWIATŁA.

W niedzielę, uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W sześciu rejonach diecezji siedleckiej odbędą się spotkania w ramach Rodzinnej Niedzieli. Jesteśmy zaproszeni do Katedry Siedleckiej. W ramach spotkania zaplanowano:
14:30 – KONFERENCJA i ADORACJA Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi Świętej
16:00 – MSZA ŚWIĘTA W INTENCJI RODZIN
Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
– Konrad Sidorczuk, kaw. zm. w par. Ducha Świętego w Siedlcach i Patrycja Anna Gałecka, panna, zm. w par. tut. – zap. III
– Robert Kamil Soszyński, kaw. zm. w par. tut. i Małgorzata Kuryłek, panna, zm. w par. w Wyszkowie – zap. III
– Paweł Ławecki, kaw. zm. w par. w Niwiskach i Karolina Maria Cołoś, panna zm. w par. tut. – zap. II
– Radosław Zawistowski, kaw. zm. w par. tut. i Oktawia Wierzbicka, panna, zm. w par. w Sokołowie Podl. – zap.I
– Karol Kackiewicz, kaw. zm. w par. tut. i Paulina Lipińska, panna, zm. w par. tut. – zap.I