Profil Facebook

IV Niedziela Wielkiego Postu – 22.03.2020r

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Dzisiejsza niedziela w tradycji Kościoła nazywana jest niedzielą Laetare, czyli niedzielą radości. W połowie Wielkiego Postu Kościół wzywa wiernych do radości, aby wszyscy podejmujący trud przemiany serca wytrwali w tym niełatwym codziennym wysiłku.
  2. W środę, 25 marca – uroczystość Zwiastowania Pańskiego i Dzień Świętości Życia. Msze św. o godz. 7.00 i 17.00.

Jesteśmy zaproszeni do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego którego życie jest zagrożone. Podejmujący Duchową Adopcję przez dziewięć miesięcy (do świąt Bożego Narodzenia) otaczają modlitwą zagrożone życie: odmawiają modlitwę „adopcyjną” i rozważają jedną tajemnicę różańcową.

  1. W związku z panującą pandemią koronawirusa, odwołujemy wszystkie spotkania formacyjne. Zachęcamy do modlitwy w domach i korzystania z transmisji Mszy św. i nabożeństw.
  2. W naszej świątyni od poniedziałku do soboty, po Mszy św. wieczorowej do godz. 20.00 będzie możliwość osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu.

Zapraszamy na adorację w ciszy, będzie również możliwość spowiedzi.

Adoracja i spowiedź w kaplicach:

Księżopole Jałmużny – środa godz. 15.00 – 16.00

Świniary – czwartek godz. 15.00 – 16.00

Osiny Dolne – piątek godz. 15.00 – 16.00

  1. W tym trudnym czasie potrzeba nam gorącej modlitwy. Zapraszamy do przyłączenia się do KRUCJATY NIEUSTANNEJ MODLIWTY O ZATRZYMANIE PANDEMII. Codziennie od 6.00 do 22.00 w nieustannej modlitwie będziemy prosić Boga o miłosierdzie nad nami. Wystarczy wygospodarować codziennie 30 minut na dowolną modlitwę, w odpowiedniej dla siebie porze.
  2. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego: Męczyn Kolonia – 350zł, Księżopole Jałmużny – 360zł, Księżopole Smolaki – 210zł.
  3. Echo Katolickie.

BARANKI WIELKANOCNE ( w sugerowanej cenie 5zł)

W kategorii: Aktualności