OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- Niedziela Zwykła – 06.09.2020r. – Odpust Narodzenia NMP

XXIII Niedziela Zwykła 06.09.2020r. – Odpust Narodzenia NMP

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj uroczystość odpustowa Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej. Msze św. o godz. 7.00, 9.30 i 12.00 – uroczysta Suma Odpustowa pod przewodnictwem ks. dr Roberta Kublikowskiego, wykładowcy KUL i naszego seminarium.

Błogosławieństwo ziarna siewnego podczas każdej Mszy św.

Młodzież prowadzi sprzedaż dewocjonaliów, dochód przeznaczony będzie na cele charytatywne.

1. Msze św. przez cały wrzesień o godz. 7.00 i 18.00.
  2. We wtorek przypada w liturgii święto Narodzenia NMP. W Woli Gułowskiej Dożynki Diecezjalne.

O godz. 19.30, spotkanie Kręgu Biblijnego, rozważamy Słowo Boże z niedzielnej liturgii. Serdecznie zapraszamy.

1. W środę, godz. 18.00, Nabożeństwo do Matki Bożej Budzieszyńskiej.
  2. W czwartek o godz. 18.00, spotkanie wszystkich ministrantów.
  3. W piątek o godz. 18.00, spotkanie KSM-u.
  4. W sobotę:

– O godz. 12.00 w Budzieszynie odbędzie się spotkanie Kół Przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie z całej naszej diecezji.

– O godz. 12.00, spotkanie scholi.

– O godz. 19.00, katecheza przed sakramentem Chrztu Świętego. Zapraszamy rodziców i chrzestnych.

1. W przyszłą niedzielę, o godz. 12.30, odpust Podwyższenia Krzyża Świętego w Księżopolach Jałmużnach

Po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek jako pomoc dla Marysi Tchórzewskiej z Siedlec. Marysia urodziła się w 2011 roku z bardzo rzadką wrodzoną dysfunkcją lewej nóżki (hemimelią strzałkową). Przeszła do tej pory 3 ciężkie operacje w USA. Dziewczynka rośnie, ale jej nóżka niestety nie… Konieczna jest kolejna operacja, która nie jest refundowana przez NFZ.

1. Echo Katolickie
  2. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

– Grzegorz Matwiejczuk, kawaler, zm. par. Węgrów i Beata Paczuska, panna, zm. par. tut. – zap. III

– Mariusz Wierzejski, stanu wolnego, zm. par. Knychówek i Wioletta Wierzejska zd. Dmowska, stanu wolnego, zm. par. tut. – zap. II

– Andrzej Korczak, kawaler, zm. par.tut. i Katarzyna Łasko, panna, zm. par. Węgrów – zap. I

1. Odeszli do Wieczności + Alfred Giziński i + Marian Fedorowicz

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…