Ogłoszenia Duszpasterskie- XXIX Niedziela Zwykła – 18.10.2020r.

XXIX Niedziela Zwykła 18.10.2020r. Odpust ku czci św. Jadwigi

1. Dzisiaj uroczystość odpustowa ku czci św. Jadwigi. Patronki naszej parafii.

O godz. 12.00 Suma Odpustowa pod przewodnictwem ks. kan. Marka Zalewskiego, dziekana dekanatu grębkowskiego.

Dzisiaj w całym kościele rozpoczyna się Tydzień Misyjny. W najbliższych dniach będziemy modlili się w intencji misji i misjonarzy zakonnych i świeckich. Ofiarami składanymi na tacę wspieramy Papieskie Dzieła Misyjne.

2. Dzisiaj również dzień szczególnej modlitwy w intencji pracowników służby zdrowia.

3. Zapraszamy na NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE:

w dni powszednie o godz. 17.00, następnie Msza św.

– w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30

4. We wtorek, o godz. 19.30, spotkanie Kręgu Biblijnego, rozważamy Słowo Boże z niedzielnej liturgii.

5. W środę, Nabożeństwo do Matki Bożej Budzieszyńskiej.

6. W czwartek, przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.

O godz. 17.00 spotkanie ministrantów.

O godz. 19.00 spotkanie scholi.

7. Ofiary jako wsparcie Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia – 1840zł.

8. Echo Katolickie, Kalendarz Rolników (25zł)

9. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

– Karol Dmowski, kawaler, zm. par. tut. i Anita Magdalena Podniesińska, panna, zm. par. tut. – zap. II

– Krzysztof Kowalczyk, kawaler, zm. par. tut. i Aleksandra Kosieradzka, panna, zm. par. Stare Opole – zap. II

– Łukasz Kałuski, kawaler, zm. par. tut. i Karolina Gołoś, panna, zm. par. tut. – zap. I

1. W związku z wprowadzonymi przez władze państwowe nowymi obostrzeniami sanitarnymi, dotyczącymi również udziału wiernych w zgromadzeniach religijnych, w naszym kościele w liturgii może uczestniczyć 90 osób. Pamiętajmy o obowiązku zakrywania ust i nosa.

1. W minionym tygodniu odeszła do wieczności + Jadwiga Paczuska

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…