OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- II Niedziela Wielkiego Postu – 07.03.2021r.

III Niedziela Wielkiego Postu 07.03.2021r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 15.00 spotkanie sióstr i braci z Kół Różańcowych.
  2. W poniedziałek, 8 marca będziemy obchodzili Dzień Kobiet. Otoczmy modlitwą i serdecznością wszystkie kobiety.
  3. W środę o godz. 17.00 Nabożeństwo do Matki Bożej Budzieszyńskiej.

O godz. 19.30, spotkanie Kręgu Biblijnego. Rozważamy czytania niedzielnej liturgii.

1. W środę, 10 marca, w Sanktuarium w Szpakach rozpocznie się Nowenna przed uroczystością ku czci św. Józefa. Nabożeństwa będą transmitowane przez KRP codziennie o godz. 19.30.
  2. W piątek rozpoczniemy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE, którym będzie przewodniczył ks. Przemysław Radomyski – prefekt naszego seminarium. Spowiedź w piątek i w sobotę. Szczegółowy program znajduje się w gablocie i na stronie internetowej.
  3. W niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 i 11.30, niepełnosprawni uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kisielanach zapraszają na Kiermasz Ozdób Wielkanocnych. Do nabycia będą stroiki wielkanocne, wianki, pisanki i palmy.
  4. Zapraszamy na wielkopostne nabożeństwa:

DROGA KRZYŻOWA – w piątek o godz. 17.30.

GORZKIE ŻALE – w niedzielę o godz. 11.30.

1. Ofiary na misje – 1995zł i na inwestycje prowadzone w parafii – 8410zł.
  2. Jesteśmy zaproszeni by włączyć się w inicjatywy miłosierdzia naszego Caritas i wesprzeć najuboższych: do nabycia „Baranki Wielkanocne” (5zł), „Paschały” na stół wielkanocny (20zł), „Skarbonki miłosierdzia” na jałmużnę wielkopostną i „Torby miłosierdzia” (na produkty żywnościowe dla potrzebujących w naszej parafii).