OGŁOSZENIA PARAFIALNE  15.08.2021.

1. Przeżywamy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Poświęcenie kwiatów   i ziół podczas każdej Mszy św.

2. Zakończyła się Piesza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Dziękujemy wszystkim osobom z naszej parafii, które wzięły w niej udział oraz wszystkim, którzy uczestniczyli w codziennym „duchowym pielgrzymowaniu”.

3. W przyszłą niedzielę w Budziszynie o godz. 11.00 odbędzie się kolejna Niedziela Rodzinna, której będzie przewodniczył ks. Jacek Sereda.

4. Odpust ku czci św. Maksymiliana Kolbe w kaplicy w Osinach Dolnych odbędzie się w przyszłą niedzielę 22 sierpnia o godz. 12.30

5. Dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły zorganizować uroczystość odpustową w Budziszynie. Szczególnie dziękujemy: Straży Pożarnej, Policji, Diakonii Muzycznej i Służbie Liturgicznej oraz wszystkim, którzy oddali honorowo krew / 50 osób /.

6. W Echu Katolickim polecamy artykuł o św. Maksymilianie Kolbe oraz wywiad z prof. Janem Żarynem o nieznanych faktach z życia Kard. Wyszyńskiego.

7. Zapowiedzi: Maciej Kużawski kawaler z Bali par. tut. i  Sylwia Chajewska panna z Wólki Leśnej , par. Pruszyn

8. za Zmarłą : śp. Barbarę Rozbicką z Jeruzal