Profil Facebook

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12.09.2021.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12.09.2021.

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Odpustową Narodzenia NMP.

Po Mszach św. młodzież z KSM rozprowadza dewocjonalia: szczególnie polecamy książkę o Kardynale Wyszyńskim – jako pamiątkę dzisiejszej beatyfikacji oraz oprawiony obraz z Matką Bożą Budziszyńską – może być dobrą formą prezentu. Dla najmłodszych przewidziana niespodzianka!

2.We wtorek o godz. 19.30 spotkanie Kręgu Biblijnego.

3. W sobotę 18 września wspominamy św. Stanisława Kostkę. W tym dniu podczas Mszy św. o godz. 18.00 szczególnie modlimy się za dzieci i młodzież.

4. Przyjmujemy już intencje mszalne na przyszły rok.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 9.00 młodzież z KSM przybliży nam postać bł. Kardynała Wyszyńskiego. Serdecznie zapraszamy na montaż słowno-muzyczny.

6. Za tydzień w niedzielę 19 września w kaplicy Księżopole-Jałmużny odbędzie się odpust Podwyższenia Krzyża Św. Msza o godz. 12.30

7. Ofiary na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii.

8. Spotkanie dla dzieci z kl. III / przygotowanie do I Komunii/ będzie w niedzielę za dwa tygodnie 26 września po Mszy św. o godz. 11.30

Uroczystość I Komunii planowana jest na 8 maja 2022r.

9. Spotkanie grupy modlitewnej „ Margaretka ‘’ odbędzie się w Rykach 25 września.

10. W Echu Katolickim polecamy: Czy młodzi mają poczucia grzechu? Drogi życia Kard. Wyszyńskiego i Matki Czackiej, o wprowadzeniu stanu wyjątkowego w strefie przygranicznej.

W kategorii: Aktualności