OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.06.2023.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  11.06.2023.

1. We wtorek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.30.

2. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała o godz. 18.00

3. Zapraszamy chętnych chłopców do pełnienia służby ministranckiej. Spotkanie dla kandydatów w czwartek o godz. 17.15

4. W najbliższy piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Możemy spożywać pokarmy mięsne.

5. W sobotę po Mszy wieczorowej o godz. 18.30 na starej plebanii odbędzie się spotkanie informacyjne dla osób wyjeżdżających do Kalwarii Pacławskiej. Prosimy przygotować i podać numery PESEL.

6. W przyszłą niedzielę w Świniarach odpust Najświętszego Serca Pana Jezusa        o godz. 12.30

7. W Echu Katolickim polecamy artykuły: o historii obrazu Matki Bożej Kodeńskiej oraz relacja z pielgrzymki Kół Różańcowych do Częstochowy.

8. Zapowiedzi:

Maciej Koryciński kaw. z Mokobód par. tut. i Magdalena Zbaracka panna     z Krzeska,   par. Krzesk   zap. II

9. Za śp. Jadwigę Cołoś z Kapuściaków. Wieczny odpoczynek…