OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.09.2023.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  17.09.2023.

1. Dzisiaj w kaplicy w Księżopolu o godz. 12.30 uroczystość opustowa Podwyższenia Krzyża Świętego.
2. We wtorek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.30
3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30  spotkanie dla uczniów         z kl. III razem z rodzicami w ramach przygotowania do I Komunii św.
4. Z przykrością informujemy, że na naszym cmentarzu doszło do kradzieży kwiatów i zniczy. Szacunek i pamięć o zmarłych jest rzeczą świętą. Osoby, które okradają groby dokonują aktów barbarzyństwa, które trzeba piętnować. Prosimy zwracać uwagę, kto i w jakim celu przychodzi na cmentarz.
5. W Echu Katolickim polecamy: obszerną relację z dożynek diecezjalnych Woli Gułowskiej oraz jak wychować dziecko do wiary w Boga i uczyć jemiłości do innych?