OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.10.2023.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  22.10.2023.

1. Dzisiaj rozpoczynamy w Kościele tydzień misyjny. Z tej racji ofiary złożone dzisiaj na tacę są przeznaczone na misje.
2. W miesiącu październiku zapraszamy do codziennej modlitwy różańcowej. Różaniec w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 , w dni powszednie o godz. 16.30.
3. We wtorek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.30
4. Zbliża się miesiąc listopad. Na stoliku pod chórem są wyłożone kartki wypominkowe. Tradycyjnie za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się w listopadzie na różańcu i odprawiamy gregoriankę, a także w każdy pierwszy piątek miesiąca czytamy wypominki i sprawujemy Mszę św.
5. Gminny Ośrodek Kultury w Mokobodach zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Jesienna Fantazja”. Termin składania prac – 10 listopada br.  Szczegóły znajdziemy na stronie GOK-u.
6. W Echu Katolickim polecamy artykuły  poświęcone misjom w Kościele oraz relacje z inauguracji roku w seminarium i Forum Młodych.
7. Za śp. Tadeusza Drabarek z Mokobód. Wieczny odpoczynek…