Profil Facebook

Fotorelacja z Duchowej Pielgrzymki w Mokobodach

Od 2 sierpnia trwała Duchowa Pielgrzymka w Mokobodach. Pielgrzymi codziennie gromadzili się na wspólnej modlitwie na skwerze przy figurze Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 20.30. W programie spotkania były konferencję pogłębiające życie eucharystyczne, modlitwa różańcowa i Apel Jasnogórski. Nie brakowało też wspólnego śpiewu i zabawy pod przewodnictwem licznej służby muzycznej, którą tworzyła diakonia muzyczna dorosłych i schola dziecięca i młodzieżowa.

Spotkania prowadzą księża z parafii: ks. Jacek Nazaruk, ks. Michał Kobryński i dk Damian Gadamer.

W czwartek rostrzygnięto  konkurs pielgrzymkowy polegający na przygotowaniu obrazka, wiersza lub piosenki ze wspólnej modlitwy pielgrzymkowej. Nie zabrakło licznych  prac plastycznych przygotowanych przez najmłodszych, swój talent poetycki zaprezentowały Panie: Stanisława Czerwińska, Wiesława Barczak oraz Dominika Krupa. Zdolności muzyczne zaprezentowała Dominika Krupa i  Diakonia Muzyczna.

Na zakończenie pielgrzymowania, 14 sierpnia, przybyła do Budzieszyna piesza pielgrzymka z Rozbitego Kamienia. Duchowe Pielgrzymowanie zakończono procesją różańcową, Mszą św. i wspólnym Apelem Jasnogórskim.

 

W kategorii: Aktualności