Jubileusz 70-lecia Przedszkola

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą, którą celebrował absolwent Przedszkola -proboszcz parafii Wiśniew ks. Henryk Krupa wraz z miejscowym proboszczem. Uroczystość swoim udziałem zaszczycili zaproszeni goście Wójt Dorota Dmowska –Paczuska, Wicemarszałek Janina Ewa Orzełowska, Wicestarosta Michał Okniński, Dyrektor Kuratorium Oświaty Delegatura w Siedlcach Adam Skup, starszy wizytator Grażyna Staręga, dyrektor Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Delegatura w Siedlcach Marek Renik, Kolegiant Izby Obrachunkowej Kamil Krauscher, Przewodniczący Rady Gminy Marian Mazurek.

Podczas uroczystości wręczono jubileuszowe medale zaproszonym absolwentom i emerytowanym pracownikom Przedszkola. Wszyscy obecni na uroczystości otrzymali jubileuszową publikację pt. „70 lat Gminnego Przedszkola w Mokobodach” zawierającą fotografie z dawnych lat oraz wspomnienia osób związanych z przedszkolem od pierwszych lat jego funkcjonowania. Uroczystość uświetniły występy taneczne dzieci oraz tort.