Profil Facebook

Kino w plenerze – niedziela 20 sierpnia godz. 20.oo

Siła modlitwy – War Room (2015)
Starsza kobieta w zaciszu swego pokoju powierza Bogu sprawy bliskich i świata. Konsekwencje tego będą niezwykłe. „WAR ROOM – SIŁA MODLITWY” to inspirujący film, który opowiada o mocy modlitwy i wpływie, jaki mają na życie innych duchowi wojownicy – osoby żyjące w zażyłości z Bogiem. Film jest kolejnym dziełem twórców „Próby ogniowej” oraz „Odważnych”.

Tony i Elizabeth Jordan mają wszystko: wspaniałą pracę, piękną córkę i wymarzony dom. Pozory jednak mylą. Ich świat w rzeczywistości rozpada się pod ciężarem umierającego małżeństwa. Podczas gdy on wygrzewa się w blasku sukcesów zawodowych, flirtując na prawo i lewo, ona poddaje się narastającej frustracji i goryczy. Ich życie przybiera jednak nieoczekiwany obrót, gdy Elizabeth poznaje pannę Clarę i zostaje zmuszona do stworzenia sali narad wojennych – „war room” – oraz opracowania planu taktycznego modlitwy za swoją rodzinę. W czasie, gdy Elizabeth stara się walczyć o najbliższych, na jaw wychodzą rozterki Tony’ego. Musi zdecydować, co tak naprawdę liczy się w jego życiu.

W kategorii: Aktualności