Ogłoszenia Duszpasterski- Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 24.11.2019r

1. Pan Jezus wielokrotnie poucza nas o swoim królestwie, a przez swoje wcielenie urzeczywistnił słowa: „bliskie jest królestwo Boże”. Odnawiając nasze zawierzenie i uznając królewską godność Chrystusa, pragniemy na co dzień budować Jego królestwo prawdy, pokoju i zbawienia.

Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na dzieła miłosierdzia prowadzone przez Caritas.

2.W środę Nabożeństwo do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy św. o godz. 17.00.

3. W czwartek o godz. 17.00, spotkanie MINISTRANTÓW.

4. W piątek o godz. 17.00, spotkanie KSM.

5. W sobotę o godz. 12.00, w sali w dzwonnicy, spotkanie dzieci klas III w związku z pomiarem na stroje komunijne (prosimy o obecność i przygotowanie zaliczki na stroje 50zł).

6. W sobotę o godz. 21.00, z Katedry Siedleckiej wyruszy Piesza Nocna Pielgrzymka do naszego Sanktuarium. Pielgrzymce przewodniczy nasza parafia. O godz. 3.30 Msza św. z udziałem pielgrzymów. Serdecznie zapraszamy.

7. W przyszłą niedzielę, 1 grudnia, rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Pomyślmy jak dobrze i owocnie przeżyć ten czas.

Po Mszy św. o godz. 9.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 15.00, zmianka różańcowa. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na inwestycje prowadzone w parafii.

8. W ostatnich dniach listopada zapraszamy do modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach. O 17.00, Msza św. Gregoriańska i modlitwy wypominkowe wg harmonogramu, który znajduje się w gablocie i na stronie internetowej parafii.

9. Pani organistka przyniesie pobłogosławione opłatki;

– poniedziałek – Osiny Górne, Osiny Dolne, Jeruzale

– środa – Bale, Wesoła

– czwartek – Zaliwie Piegawki, Ostaszewizna, Brzozówka

– piątek – Zaliwie Szpinki, Kapuściaki