1. Dziś na Mszy o 11.3o spotkanie dzieci komunijnych. Natomiast po Mszy wieczorem zapraszamy na koncert pieśni wielkopostnych w wykonaniu chóru z Leopoldowa.

2. Taca dzisiejsza jest przeznaczona na ogrzewanie Kościoła.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

4. W piątek od godz. 10.oo będziemy odwiedzać chorych. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii.

5. W sobotę wyjazd młodzieży do Siedlec w ramach Światowych Dni Młodzieży. Zapisy do wtorku.

6. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Rozpoczyna ona Wielki Tydzień. Błogosławieństwo palm na początku każdej Mszy Świętej.

7. W następną niedzielę taca na prace, które będą prowadzone w Parafii. (w lutym – 9716,40 zł.)

8. W przyszłą niedzielę na Mszy o 16.oo spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.

9. Ciągle możemy nabywać baranki wielkanocne rozprowadzane przez Caritas. (zostało kilka sztuk)

10. Ofiary na kwiaty do Grobu Bożego: Smolaki oraz Kol. Smolaki – 160 zł. Kapuściaki – 200 zł. Mokobody sołectwo II – 910 zł. ul. Ossolińskich – 350 zł. Kol. Męczyn – 420 zł.

11. W tym tygodniu wyjeżdżamy jeszcze na spowiedź, wszelkie sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać rano zaraz po Mszy św.