Profil Facebook

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Jutro wielkanocny poniedziałek. Msze św. o godz. 7.oo, 9.3o i 11.3o. Kaplice – 8.15, Budziszyn – 11.oo. Nie ma Mszy o 16.oo. Taca na KUL.

2. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

3. W tym tygodniu I piątek miesiąca. O godz. 15.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego z czytaniem kartek wypominkowych, możliwość spowiedzi, osobistej adoracji i modlitwy. O 16.45 nabożeństwo pierwszopiątkowe i Msza św.

4. W piątek o 17.3o konferencja chrzcielna i spisywanie aktów chrztu.

5. Następna niedziela, to niedziela Miłosierdzia Bożego i rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia. Taca na Caritas.

6. Ofiara na kościół – bezimienna z Osin Dolnych 200 zł.

7. W tym roku obchodzić będziemy rocznice: 200 lecie przeniesienia obrazu MB z Budziszyna do Mokobób, 560 rocznica powstania parafii w Budziszynie, 505 rocznica powstania parafii w Mokobodach. Już dziś zapraszamy na nasze Uroczystości – 3 maja godz. 11.oo Msza św. w Budziszynie, potem uroczyste przeniesienie Obrazu do Mokobód w asyście orkiestry oraz strażaków.

8. W związku z rocznicami ogłaszamy otwarty konkurs fotograficzny oraz plastyczny dla dzieci szkoły podstawowej kl. 1-3 i 4-6 pt: „Budziszyn – historia piękna”. Prace można składać do 22 kwietna w biurze Parafii.

9. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
– Wojciech Michałowski, kawaler i Emilia Korycińska, panna, zam. Świniary – zap. 1

W kategorii: Ogłoszenia