1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego i rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia. Taca na Caritas.

2. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze o 7.oo i 17.oo

3. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

4. W piątek wyjazd młodzieży na nocne czuwanie do Kodnia. Zapisy do wtorku.

5. W następną niedzielę taca na inwestycje, które będą prowadzone w Parafii.

6. W tym roku obchodzić będziemy rocznice: 200 lecie przeniesienia obrazu MB z Budziszyna do Mokobób, 560 rocznica powstania Parafii w Budziszynie, 505 rocznica powstania Parafii w Mokobodach. Już dziś zapraszamy na nasze Uroczystości – 3 maja godz. 11.oo Msza św. w Budziszynie, potem uroczyste przeniesienie Obrazu do Mokobód.

7. W związku z rocznicami ogłaszamy otwarty konkurs fotograficzny (dla wszystkich) oraz plastyczny dla dzieci szkoły podstawowej kl. 1-3 i 4-6 pt: „Budziszyn – 5 wieków później”. Prace można składać do 22 kwietnia w biurze Parafii.

8. Ofiara na kościół – bezimienna z Brzozówki 150 zł. oraz z Osin Dolnych – 100 zł.

9. Spotkania grup:
– wtorek, 19.3o Krąg Biblijny
– środa, 19.3o Diakonia Liturgiczna
– czwartek, 17.oo ministranci i lektorzy
– sobota, 10.oo próba scholi

10. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
– Wojciech Michałowski, kaw. zam. Świniary i Emilia Korycińska, panna, zam. Świniary – zap. 2 (w Świniarach)
– Marcin Korczak, kaw. zam. Mokobody i Sylwia Soszyńska, panna, zam. Kol. Męczyn – zap. 1
– Tomasz Żurawicki, kaw. zam. Mokobody i Paulina Cap, panna, zam. Zawady, par. Krzesk – zap. 1