Profil Facebook

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Ofiary z tacy przeznaczmy dziś na inwestycje, które będą prowadzone w Parafii. (marzec – 7269 zł)

2. W poniedziałek, 16 kwietnia, po Mszy wieczorem nowenna do św. Jadwigi i ucałowanie relikwii.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

4. W piątek o 17.30 spotkanie dzieci komunijnych.

5. Następna niedziela, to niedziela Dobrego Pasterza. Będziemy modlić się o powołania. Taca na Seminarium Duchowne.

6. Na ten rok przypadają następujące rocznice: 200 lecie przeniesienia obrazu MB z Budziszyna do Mokobób, 560 rocznica powstania Parafii w Budziszynie, 505 rocznica powstania Parafii w Mokobodach. Już dziś zapraszamy na nasze Uroczystości inaugurujące te rocznice oraz 100 – lecie odzyskania przez Polskę niepodległości – 3 maja godz. 11.oo Msza św. w Budziszynie, potem uroczyste przeniesienie Obrazu do Mokobód, złożenie kwiatów pod Pomnikiem Zwycięstwa, uroczystości strażackie, a na koniec wspólna agapa.

7. W związku z rocznicami przypominamy o konkursach – fotograficznym (dla wszystkich) oraz plastycznym dla dzieci szkoły podstawowej kl. 1-3 i 4-6 pt: „Budziszyn – 5 wieków później”. Prace można składać do 22 kwietnia w biurze Parafii.

8. W imieniu Pani Wójt zapraszamy na I Mokobodzki Bieg Niepodległościowy – niedziela 6 maja br. Więcej informacji na plakatach.

9. Spotkania grup:
– wtorek, 19.3o Krąg Biblijny
– środa, 19.3o Diakonia Liturgiczna
– piątek, 17.oo KSM
– sobota, 10.oo schola

10. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
– Marcin Korczak, kaw. zam. Mokobody i Sylwia Soszyńska, panna, zam. Kol. Męczyn – zap. 2
– Tomasz Żurawicki, kaw. zam. Mokobody i Paulina Cap, panna, zam. Zawady, par. Krzesk – zap. 2
– Marek Aleksander Jeruzalski, kaw. zam. Siedlce, par. Garnizonowa i Małgorzata Kowalczyk, panna, zam. Osiny G. – zap. 1

W kategorii: Ogłoszenia