Profil Facebook

Ogłoszenia duszpasterskie

1. We wtorek rozpoczynamy nabożeństwa majowe. W tygodniu po Mszy o 17.oo, w niedzielę o 11.15, a więc przed Mszą. Zapraszamy na te nabożeństwa zwłaszcza dzieci.

2. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

3. 3 maja, w Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski, o godz. 11.oo Mszą św. w Budziszynie rozpocznie się inauguracja 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, 200-lecia przeniesienia Cudownego Obrazu MB z Budziszyna do Mokobód, 560-lecia założenia Parafii w Budziszynie oraz 505-lecia
istnienia Parafii w Mokobodach. Po Mszy św. w intencji Ojczyzny oraz w intencji strażaków i ich rodzin dziękując Bogu za ich służbę, uroczyste przeniesienie Obrazu do Mokobód, złożenie kwiatów pod Pomnikiem Zwycięstwa, uroczystości strażackie z przekazaniem i poświęceniem nowego samochodu, a na koniec zapraszamy wszystkich do degustacji staropolskich potraw.

4. Nigdy o to nie prosiłem, ale dziś proszę, by na Uroczystości 3 maja dekorować swoje domy flagami narodowymi.

5. I piątek miesiąca. O godz. 15.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego i czytanie kartek wypominkowych, możliwość spowiedzi, adoracja. O 16.45 nabożeństwo majowe, potem Msza św.

6. Próba dzieci komunijnych w piątek po Mszy wieczorem.

7. W piątek również, o 17.3o konferencja chrzcielna.

8. W piątek można spożywać pokarmy mięsne. Ks. Bp wydał odpowiednią dyspensę.

9. W najbliższą sobotę rozpoczynamy kolejny rok nabożeństw fatimskich w Budziszynie.
O godz. 19.oo uroczysta procesja różańcowa w Budziszynie. O 20.oo Msza św. połączona z Apelem

10. Ponawiamy zaproszenie na I Mokobodzki Bieg Niepodległościowy – niedziela 6 maja br. Więcej informacji na plakatach.

W kategorii: Ogłoszenia