1. Nabożeństwa majowe w tygodniu po Mszy o 17.oo, w niedzielę o 11.15, a więc przed Mszą. Zapraszamy na te nabożeństwa zwłaszcza dzieci.

2. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

3. Próba dzieci komunijnych we wtorek i piątek po Mszy wieczorem.

4. W piątek wyjazd młodzieży na nocne czuwanie do Kodnia. Zapisy do wtorku.

5. W piątek rozpoczęcie nowenny przed Zesłaniem Ducha św.

6. Spowiedź dzieci i rodziców przed I komunią św. w sobotę od 9.oo

7. W następną niedzielę na Mszy o 11.3o Komunia św. dzieci kl. 3. Msze jak w niedzielę. Osoby nie związane z komunią prosimy o udział we Mszy na innej godzinie.

8. W następną niedzielę taca na Jubileusz Diecezji. Będziemy też rozprowadzać cegiełki na budowę Domu Pielgrzyma w Pratulinie. Mamy jeszcze cegiełek na blisko 13 tyś. zł, które musimy uregulować w czerwcu.

9. Podziękowania:
– p. Wojtkowi Trębickiemu za zrobienie pergoli oraz dwóch ławek przy źródełku w Budziszynie
– wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie obchodów 3 maja – służbie liturgicznej, chórowi parafialnemu, p. Kościelnemu, p. Markowi Sobeckiemu, p. Dariuszowi Śliwińskiemu, strażakom, wszystkim osobom przygotowującym kaplicę i park w Budziszynie,
– za przygotowanie staropolskich stołów – Bankowi Spółdzielczemu w Mokobodach, Żwawym Babkom, chórowi parafialnemu, paniom ze Świniar, p. Barczakom, p. Biaduniowi, p. Żelazowskiej z Dąbrowy.
– ks. Łukaszowi oraz Urzędowi Gminy za organizację wszystkiego.

10. Dziś I Mokobodzki Bieg Niepodległościowy – zapraszamy!