1. Dziś na Mszy o 11.3o Komunia św. dzieci kl. 3. To wielkie wyróżnienie dla parafii, bo 35 dzieci pierwszy raz przyjmie Pana Jezusa w komunii św. Msze jak w niedzielę. Polecamy naszej modlitwie dzieci oraz ich rodziców i chrzestnych. Przez cały tydzień dzieci będą przeżywać Biały Tydzień.

2. Taca dzisiaj przeznaczona jest na Jubileusz Diecezji, natomiast na placu kościelnym rozprowadzamy cegiełki na budowę Domu Pielgrzyma w Pratulinie. Mamy jeszcze cegiełek na blisko 13 tyś. zł, które musimy uregulować w czerwcu.

3. We wtorek po Mszy wieczorem spotkanie dzieci kl. 4, które w tym roku obchodzą swoją rocznicę Komunii św. Rocznica I Komunii św. w następną niedziele o 11.3o

4. W środę na Mszy wieczorem nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

5. W następną niedzielę taca przeznaczona na prace inwestycyjne w Parafii.

6. Bezimienna ofiara z Warszawy na kościół– 50 zł.

7. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:

– Łukasz Dudek, kaw. zam. Zaliwie Piegawki i Joanna Wereszko, panna, zam. Siedlce, par. św. Józefa – zap. 1

– Kamil Nurzyński, kaw. zam. Turów, par. w Turowie i Monika Kunowska, panna, zam. Mokobody – zap. 1
– Hubert Piotr Domański, stanu wolnego, zam. Wirów i Katarzyna Bogaj, panna, zam. Mokobody – zap. 1