1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha św., czyli Zielone Świątki. Kończy się okres Wielkanocy.

2. Dziś na Mszy o 11.3o dzieci klas IV obchodzą swoją rocznicę I Komunii św.

3. Taca dzisiaj przeznaczona jest na prace inwestycyjne w Parafii (w kwietniu – 7988,60 zł.)

4. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt. Msze św. o godz. 7.oo, 9.3o i 17.oo. O godz. 11.oo poświęcenie pól w kaplicach (Świniary, Jałmużny i Osiny Dolne ). W Budziszynie Mszy św. nie ma, natomiast o 17.oo rozpoczęcie poświęcenia pól w Mokobodach (ul. Krótka, Ogrodowa, Nauczycielska, Ossolińskich, Leśna, Cmentarna), zaś o godz. 19.oo w Brzozówce.

5. Poświęcenia pól:
– wtorek, godz. 19.oo Osiny Górne oraz Bale
– środa, godz. 19.oo Zaliwie Szpinki oraz Piegawki (zakończenie w Ostaszewiźnie)
– czwartek, godz. 19.oo Skupie oraz Kol. Męczyn (Msza w Budziszynie)
– piątek, godz. 19.oo Kapuściaki
– niedziela, godz. 15.oo Męczyn

6. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

7. W następną niedzielę Uroczystość Trójcy św.

8. W przyszłą niedzielę 3 Pielgrzymka Kobiet do Pratulina. Już prowadzimy zapisy na wyjazd autokarem.

9. Na placu przykościelnym rozprowadzamy cegiełki na budowę Domu Pielgrzyma w Pratulinie.

10. Bezimienna ofiara na kościół– 200 zł.

11. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:

– Łukasz Dudek, kaw. zam. Zaliwie Piegawki i Joanna Wereszko, panna, zam. Siedlce, par. św. Józefa – zap. 2

– Kamil Nurzyński, kaw. zam. Turów, par. w Turowie i Monika Kunowska, panna, zam. Mokobody – zap. 2
– Hubert Piotr Domański, stanu wolnego, zam. Wirów i Katarzyna Bogaj, panna, zam. Mokobody – zap. 2