1. Dziś do puszek zbiórka ofiar na Świątynię Opatrzności Boże w Warszawie.

2. Procesje eucharystyczne wokół naszego kościoła codziennie wieczorem. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała.

3. Nabożeństwo czerwcowe w dni powszednie po Mszy o 17.oo, w niedziele po Mszy o 11.3o

4. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

5. Od czwartku obchody 200-lecia Diecezji Siedleckiej (załącznik). Główne uroczystości w Siedlcach w sobotę. Organizujemy wspólny wyjazd autokarem do Siedlec. Wyjazd o godz. 8.3o.

6. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Można spożywać pokarmy mięsne.

7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w sobotę o godz. 17.oo

8. W następną niedzielę o godz. 12.oo odpust Serca Pana Jezusa w kaplicy w Świniarach.

9. W przyszłą niedziele gościć będziemy ks. Sławomira Zaczka, specjalistę od Świadków Jehowy.

10. Organizujemy pielgrzymkę do Lichenia w dniach 27-28 czerwca. Informacje w zakrystii.

11. Zapraszamy młodzież na Jerycho Młodych do Pratulina. Zapisy jeszcze do środy.

12. W naszej parafii w tym tygodniu gości figura MB Fatimskiej, figura ze Światowych Dni Młodzieży. Różaniec przed mszą wieczorem przez cały tydzień prowadzić będzie młodzież, zaś w sobotę po Mszy wieczorowej czuwanie modlitewne.