Profil Facebook

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś gościmy w naszej wspólnocie ks. Sławomira Zaczka, specjalistę od Świadków Jehowy.

2. Dziś także o godz. 12.oo odpust Serca Pana Jezusa w kaplicy w Świniarach.

3. Wczoraj w siedleckiej katedrze odbyły się centralne obchody jubileuszu 200-lecia Diecezji Siedleckiej. Natomiast dzisiaj przeżywamy dziękczynienie za 200-lecie istnienia Diecezji Siedleckiej. Do udziału w „Niedzieli Dziękczynienia” zachęcał podczas jubileuszowych uroczystości biskup siedlecki Kazimierz Gurda.
Penitencjaria Apostolska udzieliła łaski odpustu wszystkim wiernym, którzy będą uczestniczyć we Mszach św. 10 czerwca 2018 r. w kościołach i kaplicach na terenie diecezji siedleckiej, pod zwykłymi warunkami. „Niedziela Dziękczynienia” jest zwieńczeniem uroczystości jubileuszowych.

4. Nabożeństwo czerwcowe w dni powszednie po Mszy o 17.oo, w niedziele po Mszy o 11.3o

5. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

6. W sobotę z racji 16 dnia miesiąca nowenna do św. Jadwigi i ucałowanie relikwii.

7. W następną niedzielę taca na inwestycje w parafii, ponadto zbiórka do puszek na KUL.

8. Organizujemy pielgrzymkę do Lichenia w dniach 27-28 czerwca. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc.

9. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
– Marcin Filipek i Monika Filipek, cywilnie związani, zam. Mokobody – zap. 1

W kategorii: Ogłoszenia