1. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL.

2. Dzisiaj ofiary na tacę przeznaczone na inwestycje w parafii. W maju zebraliśmy 8148,90 zł. co nam daje sumę 119062,90 zł. Mamy już wszystkie pozwolenia na remont kościoła, ogrodzenia kościoła, drewnianej dzwonnicy, starej plebanii i budynków gospodarczych oraz zagospodarowania terenu. Czekamy teraz na stronę ukraińską na podpisanie umowy z ministerstwem. Przypomnę, że nasz wkład w te prace to tylko 15% wartości robót.

3. W bocznym ołtarzu św. Jadwigi mamy nowe relikwiarium, w którym znajdują się relikwie św. Jadwigi. Relikwiarium jest darem dzieci komunijnych oraz ich rodziców. Bóg zapłać za ten dar.

4. Nabożeństwo czerwcowe w dni powszednie po Mszy o 17.oo, w niedziele po Mszy o 11.3o

5. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

6. W następną niedzielę na placu przykościelnym ofiary będą zbierać osoby niepełnosprawne z Katolickiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych.

7. Mamy już komplet osób na pielgrzymkę do Lichenia (27-28.czerwca). Prosimy o wpłaty (140 zł/os.).

8. Bezimienna ofiara z Bali na kościół – 100 zł.

9. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
– Wiesław Wiecha, kaw. i Iwona Dmowska, panna, oboje zam. Mokobody – zap. 1