1. Dzisiaj gościmy osoby z Katolickiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych, którzy zbierają ofiary do puszek na placu przykościelnym.

2. Dzisiaj na Mszy o 16.oo spotkanie kandydatów do bierzmowania.

3. W tym tygodniu wybieramy się z pielgrzymką do Lichenia, Gniezna i Biskupina. Wyjazd w środę o godz. 7.3o. Powrót w czwartek. Prosimy o wpłaty 140 zł/os. najpóźniej dzisiaj oraz o podanie peselu do ubezpieczenia. Więcej informacji w zakrystii.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

5. W piątek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Taca na Stolicę Apostolską.

6. W piątek i sobotę o godz. 18.oo nauki przedmałżeńskie dla przyszłych małżonków. Zapisy do czwartku.

7. W sobotę od godz. 11.oo strażacy zapraszają na piknik „Bezpieczne wakacje”.

8. W sobotę kończą się nabożeństwo czerwcowe.

9. W ubiegłą niedzielę na inwestycje w parafii złożyliśmy 7456 zł. co nam daje łączna kwotę 126 518,90 zł. Przypomnę, że przygotowujemy się do remontu elewacji kościoła, wymiany kostki wokół kościoła, remontu ogrodzenia kościoła, drewnianej dzwonnicy, starej drewnianej plebanii, w której ma być Klub Pielgrzyma, remontu budynków gospodarczych, gdzie będzie sala konferencyjna oraz zagospodarowanie terenu. Przypomnę, że nasz wkład w te prace to tylko 15% wartości robót.

10. Bezimienna ofiara z Kol. Jałmużny na kościół – 100 zł.

11. Witamy wszystkich, którzy wakacje lub czas urlopu spędzają na terenie naszej Parafii.

——————-
Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
– Kamil Ławecki, kaw. zam. Mokobody i Martyna Miszczak, panna, zam. Osiny Górne – zap. 1
– Łukasz Ojdana, kaw. zam. Szynkarzyzna, par. Sadowne i Marta Kalisz, panna, zam. Mokobody – zap. 1