1. Od jutra, codziennie, przez lipiec i sierpień Msza św. w Budziszynie o godz. 11.oo. Przez okres wakacji nie ma Mszy o 17.oo w Mokobodach.

2. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy w Budziszynie.

3. I piątek miesiąca. O godz. 15.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego z czytaniem kartek wypominkowych, możliwość spowiedzi oraz osobistej modlitwy. O 16.45 nabożeństwo pierwszopiątkowe i na koniec Msza św.

4. W piątek o godz. 17.3o konferencja chrzcielna. Chrzty w najbliższą niedzielę o 11.3o.

5. W sobotę w Budziszynie kolejne Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 19.oo różaniec, o 20.oo Msza św. Nabożeństwu będzie przewodniczył ks. Paweł Florowski, nowy proboszcz w Paprotni.

6. Witamy wszystkich, którzy wakacje lub czas urlopu spędzają na terenie naszej Parafii.

——————-
Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
– Kamil Ławecki, par. tut. i Martyna Miszczak, par. tut. – zap. 2
– Łukasz Ojdana, par. Sadowne i Marta Kalisz, par. tut. – zap. 2