1. Kończymy nasze rekolekcje…

2. Od dziś do nabycia czekoladowe Baranki Paschalne – 5 zł, przeznaczone na dzieła Caritas.

3. We wtorek przypada Dzień Kobiet. W modlitwie będziemy polecać je Panu Bogu, ale też postarajmy się, by był to dzień pełen radości i miłości.

4. Do wtorku przyjmujemy zapisy na wyjazd na nocne czuwanie w Kodniu.

5. W środę nowenna do Matki Bożej Budzieszyńskiej.

6. Droga Krzyżowa w piątek po Mszy o 17.oo. Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy o godz. 11.3o

7. Spotkanie Rady Parafialnej (czyli sołtysów poszczególnych wiosek) w następną niedzielę po Mszy o 9.3o.

8. Zaś po Mszy o 11.3o spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

9. Ogłaszamy konkurs na najwyższą i najpiękniej ozdobioną palmę.

10. Ofiary na kwiaty do Grobu Bożego: bezimienna, Mokobody – 100 zł, ul. Krótka, Ogrodowa i Nauczycielska – 265 zł.

11. Spotkania w tym tygodniu –
– wtorek, godz. 19.3o, Diakonia Liturgiczna – środa, godz. 19.3o, Krąg Biblijny, spotkanie na wikariacie – czwartek, 17.3o, zbiórka i hala dla młodszych ministrantów