1. Dziś taca na inwestycje w parafii. W następną niedzielę więcej informacji na temat naszych prac.

2. Codziennie, przez lipiec i sierpień Msza św. o godz. 11.oo. Jeszcze przez ten tydzień, ze względu na malowanie kaplicy w Budziszynie, ta Msza jest odprawiana w Mokobodach przed Cudownym Obrazem. Przez okres wakacji nie ma Mszy o 17.oo.

3. Jutro 16 dzień miesiąca. Po mszy porannej nowenna do św. Jadwigi i ucałowanie relikwii.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy w Budziszynie.

5. Już dziś zapraszamy na Odpust do Budziszyna. W tym roku 5 sierpnia, gdzie główną Sumę sprawował będzie bp Piotr Sawczuk. Będą to główne uroczystości związane z 560 rocznicą powstania Parafii w Budziszynie. Przed Sumą wręczymy tez nagrody dla dzieci i młodzieży, które wzięły udział w konkursie plastycznym oraz fotograficznym pt: „Budziszyn – historia piękna”.

——————-
Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
– Tomasz Witowski, par. w Łomiankach. i Anna Dziewulak, par. tut. – zap. 1