Profil Facebook

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W środę obchodziliśmy św. Krzysztofa, patrona kierowców i motocyklistów. Dziś po wszystkich mszach (z wyjątkiem 7.oo) poświęcenie pojazdów. Ofiary z tego tytułu przeznaczone są dla misjonarzy.

2. W tym tygodniu I piątek miesiąca. O godz. 15.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego z czytaniem kartek wypominkowych, możliwość spowiedzi, adoracja do godz. 16.45, potem Msza św.

3. W sobotę wieczorem natomiast, w Budziszynie, kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 19.oo różaniec, o 20.oo Msza św.

4. W najbliższą niedzielę, 5 sierpnia, odpust Przemienienia Pańskiego w Budziszynie. Msze św. tu w kościele o 7.oo i 8.3o, natomiast w Budziszynie o 10.oo oraz uroczysta Suma o 12.oo, którą celebrował będzie ks. bp Piotr Sawczuk. Będą to główne uroczystości związane z 560 rocznicą powstania Parafii w Budziszynie. Przed Sumą wręczymy tez nagrody dla dzieci i młodzieży, które wzięły udział w konkursie plastycznym oraz fotograficznym pt: „Budziszyn – historia piękna”. Po Mszy uroczyste błogosławieństwo dzieci. Przypominamy, że jak co roku będzie można oddać krew w specjalnym ambulansie.

5. Ofiara na malowanie kaplicy w Budziszynie: bezimienna, Świniary – 300 zł.

6. Za dwa tygodnie (12 sierpnia) odpust w kaplicy w Osinach Dolnych.

7. Od 1 sierpnia w pracy duszpasterskiej będzie nam pomagał ks. Łukasz Pawluk. Już dziś witamy go bardzo serdecznie.

W kategorii: Ogłoszenia