Profil Facebook

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj dziękujemy Panu Bogu za codzienny dar chleba, za owoce ludzkiej pracy, dziękujemy za dobre plony. Zapraszamy na Dożynki. O godz. 11.3o Msza św. z udziałem zaproszonych gości. Po Mszy św. otwarcie dożynek i całość wydarzenia na terenach zielonych za kościołem. Nie ma Mszy wieczorem. Więcej informacji na plakatach oraz stronach internetowych Gminy i Parafii.

2. Dożynkom towarzyszy akcja charytatywna pt: „ Podaruj Danielowi odrobinę serca”. Pan Daniel jest nauczycielem matematyki w naszej szkole, który uległ wypadkowi drogowemu. Organizatorzy proszą o wsparcie na specjalistyczne leczenie oraz rehabilitację.

3. W środę o godz. 10.oo Msza św., poświęcenie oraz otwarcie nowej drogi w Jałmużnach.

4. W następną niedzielę taca na inwestycje w parafii.

5. W przyszłą niedzielę zawody strażackie na boisku w Zaliwiu. Rozpoczęcie o 13.oo.

6. Ofiara na malowanie kaplicy w Budziszynie: bezimienna, Warszawa – 200 zł.

——————-
Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
– Piotr Dębski i Katarzyna Wojtasik, oboje par. tut. – zap. 3
– Adam Rybak, par. Kopcie i Patrycja Cichocka, par. tut. – zap. 2
– Kamil Korporowicz i Katarzyna Jedlińska, oboje par. tut. – zap. 2
– Tomasz Ksionek i Katarzyna Paczuska, oboje par. tut. – zap. 1
– Paweł Kąkol, par. tut. i Marta Dmowska, par. Suchożebry – zap. 1

W kategorii: Ogłoszenia