Profil Facebook

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.

2. Dziś ponadto taca na inwestycje w parafii.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy w Budziszynie.

4. W sobotę, I sobota miesiąca. O godz. 19.oo uroczysta procesja różańcowa z Budziszyna do naszego Sanktuarium w Mokobodach, potem Litania do Matki Bożej. O godz. 20.oo uroczysta Msza św., a po Mszy Dróżki Matki Bożej wokół kościoła.

5. Odpust MB Siewnej za dwa tygodnie, 9 września. Zapraszamy już dzisiaj.

6. Przypominamy, że wszelkie prace przy grobach jak: wymiana pomnika, układanie kostki przy grobach, czy inne, prosimy zgłaszać w biurze parafii. Przypominamy też, że wg prawa państwowego po 20 latach od pochówku trzeba ponowić tzw. placowe.

——————-
Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
– Adam Rybak, par. Kopcie i Patrycja Cichocka, par. tut. – zap. 3
– Kamil Korporowicz i Katarzyna Jedlińska, oboje par. tut. – zap. 3
– Tomasz Ksionek i Katarzyna Paczuska, oboje par. tut. – zap. 2
– Paweł Kąkol, par. tut. i Marta Dmowska, par. Suchożebry – zap. 2

W kategorii: Ogłoszenia