1. Dzisiaj przeżywamy Odpust Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej. Msze św. o 7.oo, 9.3o oraz uroczysta Suma Odpustowa o godz. 12.oo, którą odprawi ks. Leszek Dąbrowski – ekonom diecezji siedleckiej. Poświęcenie ziarna do siewu po każdej Mszy św. Nie ma Mszy w kaplicach i o 16.oo.

2. Natomiast od godz. 17.oo zapraszamy na festyn pt: „Przedsmak jesieni”. W programie min: wspólne grillowanie oraz konkursy i zabawy dla wszystkich.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy o 17.oo.

4. W piątek konferencja dla rodziców i chrzestnych o godz. 17.3o. Chrzty w przyszłą niedzielę o 11.3o.

5. W piątek o godz. 18.oo wyjazd młodzieży na nocne czuwanie do Kodnia. Zapisy do wtorku u ks. Łukasza.

6. W sobotę o godz. 10.oo spotkanie kandydatów do bierzmowania oraz ich rodziców. (obowiązkowe!!!)

7. W następną niedzielę, z racji 16 dnia miesiąca na Mszy o 9.3o. nowenna do św. Jadwigi i ucałowanie relikwii

8. W przyszłą niedzielę Odpust Podwyższenia Krzyża św. w kaplicy w Jałmużnach o godz. 12.oo

9. Ofiary na kościół: bezimienna, Kisielany Żmichy – 200 zł.

10. Organizujemy wyjazd młodzieży do Warszawy na „Stadion Młodych”, który się odbędzie 6 października. Szczegóły w zakrystii.

11. Spotkania w tym tygodniu:
– czwartek, ministranci, g. 17.oo

12. Zbiórka elektrośmieci do 13 września. Składamy je na placu przy nowej plebanii.

——————-
Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
– Maciej Makaruk, par. tut. i Renata Konopka, par. Zbuczyn – zap. 3
– Damian Wiliński i Lesia Wilińska, par tut. – zap. 2
– Marcin Stępniak, par. tut. i Kamila Przesmycka, par. Trójcy św. w Łosicach – zap. 1
– Sławomir Paczuski, par. tut. i Aneta Długołęcka, par. św. Józefa w Siedlcach – zap. 1