1. Jutro rozpoczynamy miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe w naszym Sanktuarium codziennie o godz. 16.15, potem Msza św. W niedzielę różaniec o 11.oo, więc przed Mszą. Wiernych, którzy nie będą mogli brać w nich udziału, zachęcamy do odmawiania modlitwy różańcowej w swoich domach. Na tę modlitwę zapraszamy zwłaszcza dzieci, a już obowiązkowo dzieci, które będą

przygotowywać się do I Komunii św.

2. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy o 17.oo.

3. W następną niedzielę taca na Caritas.

4. Również w przyszłą niedzielę, w Pratulinie Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn. Organizujemy wspólny wyjazd. Zapisy jeszcze tylko dziś.

5. W przyszłą niedzielę na Mszy o 11.3o spotkanie dzieci komunijnych i ich rodziców.

6. Kandydaci do bierzmowania – spotkanie we wtorek godz. 15.oo kl. 3 gim….. godz. 17.3o pozostali (uzupełnianie danych oraz świadków). W środę o godz. 15.oo egzamin kurialny przed bierzmowaniem, natomiast 5 października rozpoczyna się nowenna do Ducha św.

7. Spotkania w tym tygodniu:
– środa, g. 19.3o Diakonia Liturgiczna
– czwartek, g. 17.oo ministranci i lektorzy
– piątek, g. 17.oo KSM

8. Na inwestycje złożyliśmy w ubiegłą niedzielę 7310 zł, co nam daje łączna kwotę 149300, 90 zł. Więcej informacji na temat naszych prac w następną niedzielę.

——————-
Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
– Konrad Zdanowicz, par. Stanisławów i Ewa Jastrzębska, par. tut. – zap. 3