Profil Facebook

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Nabożeństwa różańcowe w naszym Sanktuarium codziennie o godz. 16.15, potem Msza św. W niedzielę różaniec o 11.oo, więc przed Mszą, ale w następną niedziele różaniec o 11.3o ze względu na Odpust. Na tę modlitwę zapraszamy zwłaszcza dzieci, a już obowiązkowo dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.

2. Ofiary na tacę składamy dziś na Caritas.

3. Na Mszy o 11.3o spotkanie dzieci komunijnych oraz poświęcenie różańców.

4. Dziś ponadto, Diecezjalna Pielgrzymka mężczyzna do Pratulina, w której bierze udział delegacja z naszej Parafii wraz z ks. Łukaszem

5. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy o 17.oo.

6. Kandydaci do bierzmowania – obowiązkowa obecność na różańcu i Mszy św., a potem próba. W sobotę próba ze świadkami o 9.oo, nowenna, a potem spowiedź.

7. W następną niedzielę w naszym Sanktuarium o godz. 12.oo odpust św. Jadwigi Śląskiej.
Sumę odpustową w intencji Parafian i Gości odprawi i kazanie wygłosi ks.bp Piotr Sawczuk, biskup pomocniczy naszej diecezji. W czasie Mszy odpustowej Ks. Bp udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Po sumie procesja. Prosimy o przygotowanie chorągwi i obrazów, zapraszamy dzieci do sypania kwiatków. Po Mszy św. ucałowanie relikwii. Msze św. we wszystkich kaplicach, tylko nie ma Mszy o 16.oo.

8. W przyszłą niedzielę obchody Dnia Papieskiego oraz zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

9. Bezimienna ofiara na kościół – 200 zł.

10. Spotkania w tym tygodniu:
– wtorek, g. 19.3o Krąg Biblijny

W kategorii: Ogłoszenia