1. Dzisiaj w naszym Sanktuarium Odpust św. Jadwigi Śląskiej.
Sumę odpustową o godz. 12.oo w intencji Parafian i Gości odprawi ks.bp Piotr Sawczuk, biskup pomocniczy naszej diecezji. W czasie Mszy odpustowej Ks. Bp udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Po sumie procesja. Prosimy o przygotowanie chorągwi i obrazów, zapraszamy dzieci do sypania kwiatków. Po Mszy św. ucałowanie relikwii. Msze św. we wszystkich kaplicach, tylko nie ma Mszy o 16.oo.

2. Dzisiaj obchodzimy kolejny Dzień Papieski. Na placu kościelnym trwa zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

3. We wtorek nowenna do św. Jadwigi, naszej Patronki, z racji 16 dnia miesiąca.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy o 17.oo.

5. W piątek o 17.3o zapraszamy na spotkanie z ks. Dariuszem Denisukiem, który pracuje w Radiu Podlasie. Spotkanie ma na celu utworzenie Koła Przyjaciół KRP. Zapraszamy chętnych.

6. W piątek o 17.3o konferencja chrzcielna i spisywanie aktów chrztu.

7. W następną niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Taca na misje.

8. W przyszłą niedzielę liczenie wiernych uczęszczających na Mszę św. oraz przyjmujących komunię św.

9. W zakrystii do nabycia kalendarze rolników.

10. Różaniec codziennie o 16.15, zaś w niedzielę o 11.oo

11. Spotkania w tym tygodniu:
– wtorek, g. 19.3o Krąg Biblijny
– środa, 19.3o Diakonia Liturgiczna