1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Taca na misje.

2. Dziś także liczenie wiernych uczęszczających na Mszę św. oraz przyjmujących komunię św.

3. Dziś po Mszy o 16.oo uroczysta akademia poświęcona św. Janowi Pawłowi II w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy o 17.oo.

5. W piątek o 19.oo rozpoczynamy ostatnią w tym roku serię nauk przedmałżeńskich.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy o 9.3o spotkanie rodziców ministrantów.

7. W następną niedzielę taca na inwestycje.

8. Na stoliku pod chórem oraz w ławkach znajdziemy kartki wypominkowe. Prosimy o czytelne ich wypełnianie oraz podanie miejsca zamieszkania (Mokobody – ulica). Od 1 listopada rozpoczynamy gregoriankę za zmarłych polecanych w wypominkach, codziennie czytamy kartki wypominkowe oraz odmawiamy koronkę do Miłosierdzia Bożego.

9. Młodzież z KSMu rozprowadza znicze. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na zimowy wyjazd w góry.

10. W zakrystii do nabycia kalendarze rolników.

11. Pani Wójt oraz Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza wszystkich Seniorów na Gminny Dzień Seniora, 28 października o godz. 17.00 w Świetlicy w Mokobodach.
W programie:- Bezpieczeństwo seniora- muzyczne niespodzianki- zabawy i atrakcje dla Seniorów- strefa piękna- pokaz kosmetyczny- kawiarenka ze słodkimi niespodziankami

12. Już dziś zapraszamy na koncert patriotyczny Macieja Miecznikowskiego, który odbędzie się 11 listopada w naszym kościele.

13. Spotkania w tym tygodniu:
– czwartek, 17.oo ministranci i lektorzy
– piątek, 17.oo KSM