1. Dzisiaj po Mszy o 9.3o spotkanie rodziców ministrantów.

2. Dzisiaj także taca na inwestycje.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy o 17.oo.

4. W czwartek, 1 listopada, przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. 7.oo, 9.3o i główna Msza św. na cmentarzu o godz. 11.3o. Nie ma Mszy w kaplicach oraz wieczorem.

5. W piątek Dzień Zaduszny. Msze o godz. 7.oo, 9.3o, 17.oo oraz Msza św. na cmentarzu o 11.3o. Nie ma Mszy w kaplicach.

6. W Dzień Zaduszny przypada I piątek miesiąca. O godz. 16.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego, możliwość spowiedzi oraz osobistej adoracji. O 16.45 nabożeństwo pierwszopiątkowe i Msza św.

7. Na stoliku pod chórem oraz w ławkach znajdziemy kartki wypominkowe. Prosimy o czytelne ich wypełnianie oraz podanie miejsca zamieszkania (Mokobody – ulica). Od 1 listopada rozpoczynamy gregoriankę za zmarłych polecanych w wypominkach, codziennie czytamy kartki wypominkowe oraz odmawiamy koronkę do Miłosierdzia Bożego.

8. Poświęcenie pomników 1 i 2 listopada po Mszy na cmentarzu.

9. Prosimy o robienie porządków przy grobach swoich bliskich. Wszystkie śmieci wyrzucamy do kontenerów.

10. W zakrystii do nabycia kalendarze rolników.

11. Ofiara na kościół – bezimienna z Warszawy – 50 zł, bezimienna Zaliwie Piegawki – 100 zł, bezimienna Warszawa, Zaliwie Szpinki – 500 zł.