1. Trwa gregorianka za zmarłych polecanych w wypominkach. Procesja na cmentarz po Mszy wieczorem do czwartku, a od piątku nabożeństwo wypominkowe już w kościele. Program czytania kartek wypominkowych ….(załącznik). Zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic i wiosek do wspólnej modlitwy.

2. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy o 17.oo.

3. W piątek o godz. 18.oo wyjazd młodzieży na nocne czuwanie. Zapisy do wtorku.

4. W następną niedzielę, 11 listopada, będziemy obchodzić Narodowe Święto Niepodległości. Zostało ono ustanowione dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez naród polski niepodległości w 1918 roku po 123 latach od rozbiorów dokonanych przez Rosję, Prusy i Austrię. Przywrócono je w 1989 roku po przemianach ustrojowych naszej ojczyzny. Jest to niewątpliwie ważna data, dlatego pamiętajmy, aby w tym dniu jako osoby wierzące uczestniczyć we Mszy św., by modlić się o rozwój i pomyślność naszego kraju.

5. Zapraszamy na koncert patriotyczno religijny Macieja Miecznikowskiego, w następną niedzielę o godz. 16.3o w naszym kościele. Organizatorem koncertu jest Urząd Gminy oraz Parafia. Msza wieczorem o godz. 15.3o

6. Młodzież z KSMu, w ramach ogólnopolskiej akcji „Polak z sercem”, organizuje zbiórkę żywności z długim terminem ważności. Artykuły można składać od przyszłej niedzieli.

7. Na inwestycje złożyliśmy w ubiegłą niedzielę 7367 zł.

8. W zakrystii do nabycia kalendarze rolników.

9. Podziękowania – za użyczenie przyczep pod ołtarz na cmentarzu p. Sławomirowi Pływaczowi i Pawłowi Wilińskiemu z Kapuściaków oraz wszystkim osobom za pracę przy porządkowaniu ogrodu w Budziszynie.

10. Ofiara na kościół – Boruc Jadwiga, Warszawa – 50 zł, bezimienna

11. Spotkania: