1. Dziś 11 listopada, obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Zostało ono ustanowione dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez naród polski niepodległości w 1918 roku po 123 latach od rozbiorów dokonanych przez Rosję, Prusy i Austrię. Przywrócono je w 1989 roku po przemianach ustrojowych naszej ojczyzny. Modlimy się dziś o rozwój i pomyślność naszego kraju.

2. Zapraszamy na koncert patriotyczno – religijny Macieja Miecznikowskiego, o godz. 16.15 w naszym kościele. Organizatorem koncertu jest Urząd Gminy oraz Parafia. Msza wieczorem o godz. 15.3o

3. Młodzież z KSMu, w ramach ogólnopolskiej akcji „Polak z sercem”, organizuje zbiórkę żywności z długim terminem ważności. Artykuły można składać już od dzisiaj.

4. Dziś jeszcze możemy nabyć u młodzieży flagi narodowe.

5. Trwa gregorianka za zmarłych polecanych w wypominkach. Program czytania kartek wypominkowych ….(załącznik). Zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic i wiosek do wspólnej modlitwy.

6. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej po Mszy o 17.oo.

7. Organizujemy wyjazd do Seminarium na sztukę „Ciernie władzy”. Wyjazd w piątek, 16 listopada o godz. 18.oo. Zapisy do środy włącznie

8. Na sobotę na godz. 9.oo zapraszamy z własnym sprzętem do sprzątania liści i porządkowania parku w Budziszynie.

9. W następną niedzielę taca na inwestycje prowadzone w parafii.

10. Na Mszy o 11.3o w przyszłą niedzielę spotkanie dzieci komunijnych oraz poświęcenie modlitewników.

11. Ofiara na kościół – młodzież bierzmowana – 1860 zł.

12. Spotkania:
– wtorek, 19.3o Krąg Biblijny