1. Dziś rozpoczyna się Adwent, czas oczekiwania na Boże Narodzenie.

2. Roraty w środę i w sobotę o 7.oo. Zapraszamy z lampionami. Przed Mszą św. godzinki do Matki Bożej.

3. I piątek miesiąca. O godz. 15.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego i czytanie kartek wypominkowych, możliwość spowiedzi oraz osobistej adoracji. O 16.45 nabożeństwo pierwszopiątkowe i Msza św. w intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach.

4. W sobotę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o 7.oo, 9.3o i 17.oo.

5. W następną niedzielę na Mszy o 11.3o spotkanie dzieci komunijnych oraz poświęcenie medalików.

6. W przyszłą niedzielę taca na inwestycje prowadzone w parafii.

7. Również w następną niedzielę zbiórka ofiar na koncentrator tlenu dla Krystiana Talachy….

8. Od dzisiaj w zakrystii można nabyć wigilijne świece Caritas (5,10,15 i 20 zł.)

9. Pani Organistka będzie roznosić opłatki wg następującego porządku:
– wtorek – Siedlecka, Zielona
– środa – Ossolińskich, Krótka, Ogrodowa, Nauczycielska
– czwartek – Młynarska, Polna, Stodolna, pl. Wolności
– piątek – ks. Brzóski

10. W tym tygodniu rozpoczęliśmy ogrzewanie Kościoła. W ubiegłą niedzielę na ten cel złożyliśmy 4948 zł. Na olej grzewczy wydaliśmy 5100 zł.

11. Ofiara na kościół – bezimienna, Siedlce – 100 zł.

12. Spotkania:
– wtorek, 19.3o Krąg Biblijny
– środa, 19.3o Diakonia Liturgiczna
– czwartek, 17.oo Ministranci
– piątek, 17.oo KSM

————————
Krystian Talacha – uczeń kl. 5 Szkoły Podstawowej w Mokobodach, cierpi na wrodzona chorobę mukowiscydozę, która wyniszcza organizm. Potrz ebuje koncentratora tlenu do wspomagania oddechu, żeby nie być przywiązanym do łóżka.