1. Jutro Wigilia Bożego Narodzenia. Msza św. tylko rano o 7.oo Przypominamy o zachowaniu postu. Wieczerzę rozpoczynamy fragmentem Ewangelii św. Łukasza o narodzeniu Pana Jezusa, potem wspólna modlitwa, dzielenie się opłatkiem i wspólny śpiew kolęd. Zachowajmy także zwyczaj pozostawienia pustego miejsca przy wigilijnym stole, okazując w ten symboliczny sposób wrażliwość na los ludzi biednych, samotnych i skrzywdzonych. Pamięcią obejmijmy również tych, którzy już od nas odeszli, a żyli z nami, kochali nas i dla nas się trudzili. Pasterka o północy w intencji Parafian i Gości. Pół godz. przed Pasterką kolędowe czuwanie z naszym parafialnym chórem. W pierwszy dzień świąt nie ma Mszy o 7.oo i 16.oo. W kaplicach bez zmian.

2. W drugi dzień Świąt taca na budujące się kościoły w diecezji. Nie ma Mszy o 16.oo. W kaplicach bez zmian.

3. W sobotę o godz. 17.3o w naszym kościele koncert kolęd w wykonaniu Marleny Uziębło, a po nim spotkanie noworoczne w Zespole Oświatowym w Mokobodach.

4. Wizyta duszpasterska –
czwartek – Świniary (2 ks.)
piątek – Wesoła, Bale wieś (bez domów przy siedleckiej) (2 ks.)
sobota – Kolonia, Smolaki, Jałmużny (2 ks.)
Prosimy o pojazdy przed 9.oo . W czasie kolędy nie będzie Mszy wieczorem, tylko rano. Program całej kolędy znajdziemy w gablocie oraz na stronie internetowej Parafii.

W kategorii: Intencje mszalne