1. Jutro, 31 grudnia, ostatni dzień Starego Roku. O godz. 17.oo Msza św. w intencji dobrodziejów parafii, a potem nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne. Z całą pewnością każdy z nas ma za co dziękować Bogu, jak i za co przepraszać.

2. We wtorek rozpoczynamy Nowy Rok 2019. Przypominamy o obowiązku uczestniczenia we Mszy św.

3. I piątek miesiąca. O godz. 15.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego oraz czytanie kartek wypominkowych, możliwość spowiedzi oraz osobistej adoracji. O 16.45 nabożeństwo pierwszopiątkowe oraz Msza św.

4. W następną niedzielę Uroczystość Objawienia Pańskiego, potocznie zwane Świętem Trzech Króli. Obrzęd poświęcenie kadzidła i kredy. Taca na misje.

5. Wizyta duszpasterska –
środa – 9.oo Jeruzale (1ks) oraz Osiny Dolne (1ks), 15.oo Męczyn
czwartek – 9.oo Kol. Męczyn, 15.oo Ostaszewizna
piątek – 9.oo Kol. Mokobody
sobota – 9.oo Zaliwie Szpinki, Zaliwie Piegawki

Prosimy o pojazdy przed 9.oo . W czasie kolędy nie będzie Mszy wieczorem, tylko rano. Program całej kolędy znajdziemy w gablocie oraz na stronie internetowej Parafii.