1. Dziś na Mszy o 11.3o spotkanie dzieci komunijnych oraz ich rodziców.

2. W środę po Mszy wieczorem nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

3. W środę o godz. 18.oo wyjazd na Nowennę do św. Józefa do Szpak. Zapisy w zakrystii.

4. Droga Krzyżowa w piątek po Mszy o 17.oo. Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy o godz. 11.3o
Za udział w każdym z tych nabożeństw możemy uzyskać odpust zupełny, czyli darowanie przez Boga kary doczesnej za grzechy. Odpust ten możemy ofiarować za siebie lub za zmarłych.

5. W sobotę z racji 16 dnia miesiąca nowenna do św. Jadwigi i ucałowanie relikwii.

6. W przyszłą niedzielę na taca na inwestycje prowadzone w Parafii, natomiast do puszek będziemy zbierać ofiary na pomoc Kościołowi w świecie „Ad Gentes”.

7. Od dziś można nabywać baranki wielkanocne rozprowadzane przez Caritas. (5zł)

8. Organizujemy pielgrzymkę do Wilna w dniach 29 kwietnia – 1 maja br. W programie Sokółka, Studzieniczna, Ostra Brama, Cmentarz na Rossie…. Koszt 500 zł + 30 euro. Więcej informacji w zakrystii. Zapisy tylko do końca tego tygodnia.

9. Spotkania:
– wtorek, 19.3o Krąg Biblijny