1. Kończymy dziś rekolekcje. Ks. Mariuszowi dziękujemy za trud ich prowadzenia…

2. W poniedziałek i we wtorek Msza św. popołudniowa o godz. 16.oo (wyjazd na spowiedź).

3. W środę po Mszy wieczorem nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

4. I piątek miesiąca. O godz. 15.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego z czytaniem kartek wypominkowych, możliwość spowiedzi oraz osobistej adoracji. O godz. 16.45 nabożeństwo pierwszopiątkowe, potem Msza św., a na koniec Droga Krzyżowa.

5. W następną niedzielę spotkanie dzieci komunijnych na Mszy o 11.3o.

6. Ofiary na kwiaty do Grobu Bożego: Zaliwie Szpinki – 300 zł, Męczyn – 160 zł, Zemły – 120 zł, Osiny Dolne – 200 zł, Świniary – 300 zł, Brzozówka – 130 zł.

7. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Wilna zapraszamy po odbiór deklaracji (najlepiej dziś).

8. Spotkania:
– czwartek, 17.oo Ministranci i Lektorzy
– piątek, 17.oo KSM

9. Do zawarcia Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
– Krzysztof Mazurek, zam. Mokobody i Joanna Aleksandra Lewczuk, zam. w Siedlcach – zap. 3
– Mateusz Jędrzejczak, zam. Siedlce i Wioleta Zawistowska, zam. Jałmużny – zap. 2
– Paweł Ksionek, zam. Kol. Mokobody i Eliza Dobrowolska, zam. Bolęcin, par. Królewo – zap. 2