1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania kapłańskie.
2. Dziś po Mszy wieczorem spotkanie kandydatów do bierzmowania, grupa p. Leszka
3. W środę nowenna do Matki Bożej Budziszyńskiej.

4. Za tydzień niedziela powołaniowa, gościć będziemy księży z Seminarium z Siedlec. Taca na Seminarium.
5. Już dziś zapraszamy Was na nasze majowe uroczystości: – 1 maja modlić się będziemy w intencji strażaków i ich bliskich – 3 maja nabożeństwo do Matki Bożej Budziszyńskiej, gdzie usłyszymy pierwszy raz nasze mokobodzkie fanfary – 7 maja rozpoczniemy pierwsze soboty na Budziszynie – 8 maja przeżywać będziemy rocznicę I komunii św.

6. Zapowiedzi:
– Adrian Ławnik, kawaler, zam. Siedlce i Ewelina Filipek, panna, zam. Siedlce, par. Ducha św. – zap. 3
– Sławomir Rytel, kawaler, zam. Osiny Dolne i Magdalena Stańczuk, panna, zam Wyłazy, par. Niwiski – zap. 3

7. Spotkania w tym tygodniu –
– wtorek, godz. 19.3o, Diakonia Liturgiczna