1. Dzisiaj niedziela Miłosierdzia Bożego i rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia. Taca na Caritas.

2. W poniedziałek o godz. 6.oo z przed kościoła ks. Łukasz wraz z grupą wybiera się na pielgrzymkę do Wilna. Prosimy o punktualność. Wszystkich pielgrzymów polecamy naszej modlitwie.

3. W środę rozpoczynamy nabożeństwa majowe. W tygodniu po Mszy o 17.oo, w niedzielę o 11.15, a więc przed Mszą. Zapraszamy na te nabożeństwa zwłaszcza dzieci.

4. W piątek, 3 maja Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. O godz. 11.3o, z udziałem Gości, Msza św. Jubileuszowa w 200 rocznicę wybudowania naszej Świątyni, która była pierwowzorem Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Po Mszy św. zapraszamy na festyn rodzinny. Program na plakatach, na stronie internetowej oraz facebooku Parafii. Nie będzie Mszy wieczorem i w Budziszynie.

5. W piątek I piątek miesiąca. Nabożeństwo po Mszy o 9.3o.

6. W sobotę o godz. 11.oo w Budziszynie Msza św. w intencji strażaków oraz ich rodzin.

7. Wieczorem natomiast, w sobotę rozpoczynamy kolejny rok Nabożeństw Fatimskich w Budziszynie.
O godz. 19.oo uroczysta procesja różańcowa z Mokobód do Budziszyna. O 20.oo Msza św. połączona z Apelem Jasnogórskim. Przyjmujemy intencje na Msze św. w Budziszynie.

8. Ofiara na kościół: bezimienna, Skupie – 100 zł.

9. Do zawarcia Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
– Fiuk Dawid, par. Niwiski i Klaudia Dziewulska, par. tut. – zap. 3